Szybka naprawa i serwis pomp i hydroforów

Naprawa pompy lub hydroforu

W przypadku awarii pompy bądź hydroforu istnieje możliwość szybkiej naprawy. W razie konieczności hydraulik w 24H przyjedzie zdiagnozować problem oraz w razie możliwości usunie awarię przywracając sprawność instalacji wodnej. W przypadku, gdy awaria z przyczyn obiektywnych nie mogła by być usunięta na miejscu nastąpi demontaż pompy lub hydroforu w celu naprawy lub regeneracji w zakładzie. Na czas naprawy urządzenia istnieje możliwość montażu sprzętu umożliwiającego uruchomienie instalacji i dostarczenia wody do końca naprawy. Montaż oraz uruchomienie naprawionej pompy bądź hydroforu następuje bezwłocznie po naprawie. Obecnie usługa hydraulik 24H taka dostępna jest w części mazowsza tj. Brwinów, Nadarzyn, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pruszków, Raszyn, Ursus, Warszawa oraz okolic.

Naprawa urządzenia zawsze poprzedzona jest pełną diagnostyką w celu ustalenia przyczyn awarii i określenia kosztów jej usunięcia. Zużyte lub uszkodzone elementy zostają wymienione przez nasz serwis na nowe i po złożeniu urządzenia przeprowadzana jest ponownie pełna diagnostyka pomp, zbiorników oraz hydroforów i sprawdzenie ich parametrów przed podłączeniem do instalacji. Zespół doStudni posiada wieloletnie doświadczenie przy naprawie pomp oraz hydroforów, ich montażu, konserwacji i przeglądach.

Oryginalne części zamienne do pomp i hydroforów

Stały dostęp do oryginalnych części zamiennych Grundfos, Omnigena, IBO Dambat, Hydro-Vacuum Grudziądz, T.I.P., Einhell oraz wielu innych umożliwia nam szybki serwis pogwarancyjny praktycznie każdej pompy oraz montaż. Serwisujemy pompy ssące i głębinowe, zbiorniki hydroforowe i hydrofory, gdyż znana jest nam dokładnie ich budowa i nieobca naprawa . 

Budowa , diagnostyka, naprawa i serwis instalacji wodnych

Często przyczyną nieprawidłowego działania urządzenia nie jest samo urządzenie lecz instalacja do której zostało podłączone. Warto przed oddaniem urządzenia do naprawy sprawdzić jego działanie poza instalacją. Można to zlecić naszym specjalistom, którzy nie tylko przeprowadzą pełną diagnostykę ale również w razie konieczności zmodernizują lub zbudują nową instalację wodną.

W ramach usługi hydraulik 24H możliwy jest również montaż nowych urządzeń oraz budowa kompletnych instalacji hydroforowych.


Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do soboty 8:00-18:00

Telefon:0-799-771-639

Skontaktuj się z naszą infolinią