Producenci

Katalog

Pompy głębinowe

Jest 205 produktów.
Pompy głębinowe

Pompa głębinowa jest pompą...

Więcej

Podkategorie

 • do studni 3"

  Pompy przeznaczone do bardzo wąskich studni nawet 3" ( 3 cale ). Wiercenie studni o tak małych średnicach stosuje się często, gdy woda jest głęboko. W szerszych studniach pompa wymaga zastosowania rury osłonowej.

 • do studni 3,5"

  Pompy do studni o średnicy 3,5 cala chętnie wykorzystywane są także w studniach 4-ro calowych. Ich atutem jest to, że pompa taka bez problemu może być zamontowana w krzywej studni 4".

 • do studni 4"

  Studnie głębinowe o średnicy 4" to najpopularniejsze studnie. Pompy głębinowe do nich mogą posiadać bardzo dużą wydajność i duże ciśnienie.

 • do studni 5"

  Pompy o średnicy 5 cali ( 5" ) są stosowane głównie do zbiorników np. deszczówki (wody deszczowej z odzysku) oraz studni o średnicy 160 mm.

 • do studni 6"

  Pompy głębinowe do studni o średnicy co najmniej 160mm czyli 6 cali lub zbiorników otwartych oraz akwenów wodnych.

 • do studni kręgowych

  Pompy głębinowe przeznaczone do stosowania w studniach kręgowych - kopanych. Pompa głębinowa przeznaczona do takiej studni posiada specjalną konstrukcję umożliwiającą wymuszone chłodzenie silnika. Mogą być one stosowane z powodzeniem także w zbiornikach naturalnych jak stawy, rzeki czy jeziora oraz innych np. basenów czy też zbiorników deszczówki gdzie nie występuje naturalny opływ wody wzdłuż silnika zapewniający skuteczne jego chłodzenie.


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do soboty 8:00-18:00

Telefon:0-799-771-639

Skontaktuj się z naszą infolinią