Akcesoria

Jest 17 produktów.
Zawory zwrotne i kulowe, złączki elementy sterujące jak wyłączniki i sterowniki ciśnieniowe oraz elementy...
Więcej

Podkategorie

 • Sterowniki

  Sterowniki sterują pompy hydroforowe, zatapialne, cyrkulacyjne ( obiegowe ) i głębinowe oraz systemy dystrybucji wody np. systemy nawadniania. Zabezpieczają także urządzenia oraz instalacje przed awarią np. przed pracą na sucho ( suchobiegiem )

 • Zabezpieczenia

  Wszystkie urządzenia muszą obligatoryjnie być zabezpieczone aby mogły bezpiecznie działać. Droższe pompy głębinowe i hydroforowe posiada część zabezpieczeń wbudowanych. Niezależnie od nich należy w celu bezpiecznej eksploatacji zamontować urządzenia, które producent danego urządzenia sugeruje lub bezwzględnie wymaga.

 • Regulatory

  Regulatory to urządzenia służące do regulacji i ukierunkowania strumienia (w tym przypadku wody). Należą do nich zawory zwrotne i kulowe, regulatory ciśnienia i przepływy, zawory bezpieczeństw.

 • System PE

  System pe rozprowadzania wody pitnej, ciekłych mediów technologicznych, ścieków oparte o rury i złączki posiadają bardzo wiele zalet jak: znakomite właściwości fizyko-mechaniczne oraz całkowitą obojętność fizjologiczną i nieszkodliwość dla środowiska. Zarówno rura jak i złączka posiada doskonałą wytrzymałość mechaniczną oraz wysoką udarność znakomicie nadają się do nawadniania i instalacji wodnych.

 • System PVC

  Systemy zbrojonego PVC są często wykorzystywane w instalacjach jaką ssące oraz do tłoczenia wody oraz innych płynów. Najtańsze systemy rur PVC nie posiadające żadnych aprobat i nie spełniające norm chętnie wykorzystywane są do tłoczenia i ssania wody brudnej oraz fekaliów. Do celów spożywczych stosuje się droższe starannie dobrane składniki umożliwiające stosowanie pompowanych cieczy do celów spożywczych.


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do soboty 8:00-18:00

Telefon:0-799-771-639

Skontaktuj się z naszą infolinią