Producenci

Katalog

Pompy do co i cwu

Jest 27 produktów.
Pompy obiegowe do co znane także jako cyrkulacyjne służą do rozprowadzania ciepła którego nośnikiem jest woda lub...
Więcej

Podkategorie

  • Pompy cyrkulacyjne

    Pompy cyrkulacyjne służą do dostarczenia ciepłej wody użytkowej z zasobnika w pobliże miejsc poboru wody użytkowej. Od niedawna jest to element wymagany przepisami w budynkach wielorodzinnych, gdzie odległość punktów czerpalnych od zasobnika jest duża. Pompa cyrkulacyjna musi być wykonana z materiałów posiadających atest PZH dopuszczający je do kontaktu z wodą użytkową.

  • Pompy obiegowe

    Pompa obiegowa służy wymuszenia przepływu czynnika grzewczego ( wody lub roztworu glikolu ) pomiędzy źródłem ciepła ( kotłem ) a odbiornikami ciepła ( grzejnikami, podłogówką czy wężownicą lub płaszczem zasobnika ciepłej wody użytkowej ). W starszych instalacjach spotyka się jeszcze energochłonne pompy obiegowe co podwyższa koszt całkowity eksploatacji instalacji. Obecnie obowiązujące przepisy wymuszają już w nowo oddawanych obiektach montaż energooszczędnych elektronicznych pomp obiegowych.

  • Osprzęt instalacji c.o.

    Osprzęt instalacyjny centralnego ogrzewania służy do bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji instalacji centralnego ogrzewania. Należą do nich nie tylko obejścia, zawory bezpieczeństwa i różnicowe, naczynia wyrównawcze lecz również elementy regulacji przepływu w układach.


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do soboty 8:00-18:00

Telefon:0-799-771-639

Skontaktuj się z naszą infolinią