Nawadnianie

Jest 18 produktów.
Urządzenia i akcesoria potrzebne do zbudowania kompletnego systemu nawadniania ogrodów, działek, pól i upraw.

Podkategorie

 • Linie kroplujce

  Linie, rury i taśmy kroplujące służą do nawadniania powierzchniowego lub podpowierzchniowego roślin. System ten wymaga niskiego ciśnienia instalacji wodnej. Dzięki nawadnianiu układu korzennego bez rozpylania wody i związanego z tym jej odparowywania jest to tanie w eksploatacji nawadnianie.

 • Zraszacze

  Zraszacze to urządzenia przeznaczone do rozpylania wody lub innej cieczy. Są one często stosowane do nawadniania i podlewania upraw, działek i ogrodów. Zraszacze do nawadniania ze względów na zasadę działania dzielą się na : mikrozraszacze, statyczne, rotacyjne i młoteczkowe oraz ich kombinacje. Wśród producentów zraszaczy na rynku najbardziej popularne są : Gardena, Hunter, Rain Bird

 • Sterowniki

  Sterowniki są główną częścią systemów automatycznego nawadniania ogrodów. Od ich funkcjonalności oraz niezawodności zależy skuteczność pracy systemu oraz dopasowanie do aktualnych warunków atmosferycznych. Nakranowe sterowniki automatycznego nawadniania dodatkowo posiadają wbudowany zawór za pośrednictwem którego bezpośrednio sterują pracą systemu.

 • Elektrozawory

  Są elementem wykonawczym, którymi sterują sterowniki. Od ich parametrów oraz niezawodności zależy skuteczność działania systemu nawadniania. Od lat dużą popularnością cieszą się produkty firm K-rain, Hunter czy Rain-Bird.

 • Studzienki

  Studzieki do elektrozaworów umożliwiają montaż elektrozaworów oraz osprzętu nawadniania pod powierzchnią ziemi. Zdejmowany właz umożliwia szybki i bezproblemowy dostęp do nich w razie konieczności przeglądu bądź serwisu. Występują w różnych wielkościach od małych przeznaczonych do pojedyńczych zaworów aż po wersje jumbo na 6 elektrozaworów.


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do soboty 8:00-18:00

Telefon:0-799-771-639

Skontaktuj się z naszą infolinią